SŁUCHAWKI DLA GRACZY KONSOLOWYCH ASTRO A40 TR PLUS W PRAKTYCE

0 komentarze(-y)

Szukasz dobrych jakościowo słuchawek do konsoli, które muszą być przede wszystkim bardzo dobrze wykonane i jednocześnie zapewniać dźwięk najwyższej jakości? W takim razie już je znalazłeś! Nie musisz szukać dalej. Oferowane przez nas słuchawki dla graczy konsolowych, Astro A40 TR plus, mają w zestawie specjalne urządzenie o nazwie MIXAMP PRO TR, które śmiało można nazwać kartą dźwiękową do słuchawek. O zaletach tego rozwiązania w dalszej części tekstu. Słuchawki (headset) Astro A40 są kompatybilne z dwoma najpopularniejszymi konsolami do gier. Ten egzemplarz współpracuje jednocześnie z Xbox One oraz, mobilną konsolą, Nintendo Switch. Dzięki wyjściu jack 3,5 mm Astro A40 jest kompatybilne z wszystkimi komputerami PC oraz Mac. Dla PlayStation 4 jest przygotowana inna wersja tego sprzętu. 

Headset Astro a40 - wygoda i komfort

Przede wszystkim słuchawki konsolowe Astro A40, dla Xbox One i Nintendo Switch, są niezwykle wygodne podczas codziennego użytkowania. Pewnie leżą na głowie, nie męczą uszu, nawet podczas całodziennej rozgrywki. Pałąk można swobodnie regulować i dopasować do własnych preferencji. Użytkownik do dyspozycji ma dynamiczne przetworniki o średnicy 40 mm. Ich konstrukcja została tak zaprojektowana i wykonana, aby efekty podczas gier były jak najlepsze. Pomocny jest w tym system dźwiękowy Dolby Headphone 7.1 Surround, który zapewnia kinową jakość dźwięku. Zarówno podczas grania, jak i oglądania filmów, efekty są fenomenalne, nie ma żadnych strat dźwięku, czy zniekształceń. 

Astro MixAmp Pro TR do Astro A40

Bardzo przydatnym dodatkiem do słuchawek konsolowych Astro A40 jest urządzenie o nazwie Astro MixAmp Pro TR, które śmiało można nazwać kartą dźwiękową dla A40. Umożliwia zmianę trybu działania słuchawek oraz zastosowanie profesjonalnych korekcji dźwięku. Urządzenie przyda się także podczas uczestnictwa w różnorodnych zawodach e-sportowych. Wszyscy gracze mogą się połączyć ze sobą, szeregowo, za pomocą MixAmp PRO TR. W ten sposób każdy będzie mógł rozmawiać w czasie rzeczywistym, bez obawy, że głos zostanie zakłócony lub zniekształcony. Jeśli to szczególnie ważne, jeśli np. uczestniczymy w finale turnieju, a wtedy każdy mały błąd, lub brak komunikacji, może kosztować zwycięstwo. 

Astro A40, cena a jakość?

Chociaż słuchawki dla graczy konsolowych (Xbox One oraz PS4) nie są tanim sprzętem. Kosztuje dość poważne pieniądze, ale użytkownik może być pewny, że w tej cenie otrzyma naprawdę solidny sprzęt, który zapewni spokój przez wiele lat. Spokój pod względem braku awaryjności, bardzo wygodnego użytkowania i świetnej jakości dźwięku. Producent zdecydował się umieścić wiele innowacyjnych technologii, które podczas codziennego użytku sprawdzają się znakomicie. Astro Gaming A40 to typowo słuchawki dla graczy. Dostępne są wersję zarówno dla Xboxa One, jak i dla PlayStation 4. W tym przypadku jednak testowaliśmy model Astro A40 na Xbox One i trzeba przyznać, że nie mamy żadnych zastrzeżeń. W tej kwocie ciężko znaleźć lepszy sprzęt, który będzie oferował lepsze możliwości. Słuchawki dla graczy, Astro A40, mają doskonały współczynnik ceny do jakości wykonania. 

Dlaczego warto kupić Astro Gaming A40 właśnie u nas?

Przede wszystkim każdy sprzęt przed wysyłką, w tym również słuchawki dla graczy konsolowych, są testowane przez naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient otrzymał w pełni sprawny sprzęt. Gwarantujemy również błyskawiczną realizację opłaconych zamówień. Istnieje duża szansa, że zakupiony przedmiot pojawi się, pod wskazanym adresem, w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Każda przesyłka na czas transportu jest odpowiednio zabezpieczona. 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie wyjaśnimy wszystkie i odpowiemy na każde pytanie.

Login