ODTWARZACZE MP3 - CZY KTOŚ Z NICH JESZCZE KORZYSTA?

0 komentarze(-y)

To jest bardzo dobre pytania, prawda? Pewnie wiele osób myśli, że odtwarzacz MP3 odszedł już do lamusa i już nikt z nich nie korzysta, ponieważ są telefony komórkowe, smartfony, tablety i inne urządzenia elektroniczne, z których można puścić ulubiony utwór. Oczywiście ich szczyt popularności już minął, nie biją rekordów sprzedaży, jak jeszcze kilka dobrych lat temu. Choć obecnie nie kosztują dużych pieniędzy, to jednak zainteresowanie znacznie spadło. Jednak nikt nie może stwierdzić, że jest to sprzęt muzyczny, który znikł, nie ma już na rynku. Nadal na sklepowych półkach można znaleźć takie urządzenia. My ze swojej strony polecamy odtwarzacze MP3 firmy Sandisk. 

Odtwarzacz MP3 - zapomniany sprzęt audio?

Jeszcze do niedawna każdy audiofil nie wyobrażał sobie wyjścia z domu bez ulubionej muzyki. I w takich sytuacjach rozwiązaniem był odtwarzacz MP3, który nigdy nie był duży, miał własne zasilanie, pamięć oraz zapewniał dobrej jakości dźwięk (w zależności od modelu). Największym zainteresowaniem odtwarzacze MP3 cieszyły się w latach dwudziestych, kiedy były prawdziwym hitem sprzedażowym. Każdy fan muzyki, młodzież nie wyobrażał sobie codziennego użytkowania bez własnej “empetrójki”. A jak jest obecnie? W XXI wieku? Oczywiście “najlepsze” czasy są już za odtwarzaczami MP3, ale jeśli ktoś myślał, że całkowicie znikły z rynku, to jest w dużym błędzie. Nadal można je kupić w popularnych sklepach z elektroniką, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych. W naszym sklepie internetowym, fatbat.pl, oferujemy odtwarzacze MP3 marki Sandisk, które na rynku cieszą się bardzo dobrą opinią. Dlaczego nadal są chętnie używane? Otóż właśnie dlatego, że mają własne zasilanie, często to bateria AA lub AAA. Dlatego szybka wymiana akumulatora nie stanowi problemu, nie trzeba szukać ładowarki, kabla, czy gniazdka. Podmieniamy baterię i odtwarzacz MP3 działa dalej. Niestety smartfon, na którym odtworzymy ulubione utwory muzyczne wytrzyma zaledwie kilka godzin ciągłego słuchania. A odtwarzacz? Zdecydowanie więcej. 

Odtwarzacz MP3 Sandisk - czy ma szansę na tle konkurencji?

Chociaż odtwarzacze MP3 mają już swoje lata świetności, to jednak nadal są bardzo często używane, ponieważ zapewniają wiele godzin słuchania ulubionych utworów muzycznych. Jednym z najpopularniejszych producentów tego typu sprzętu muzycznego jest Sandisk. Produkty tej firmy charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania oraz funkcjonalności. Odtwarzacze MP3 Sandisk są niezwykle konkurencyjne na rynku, dlatego przed zakupem popularnej “empetrójki”. Pod jakim konkretnie względem? Przede wszystkim odtwarzacze MP3 marki Sandisk zapewniają bardzo dobrej jakości dźwięk. Słyszalne są niskie, wysokie tony, a także można usłyszeć charakterystyczne brzmienia dla każdego sprzętu muzycznego. Ponadto urządzenia zapewniają bardzo długi czas działania na jednym ładowaniu. W zależności od modelu, muzykę można słuchać od kilku do kilkunastu godzin. To wystarczający czas, np. można śmiało wyjść na cały dzień z domu, a nie ma obawy, że nagle utwór przestanie grać. Kolejny atut, który wyróżnia produkty firmy Sandisk na tle konkurencji, to oczywiście bardzo dobra jakość konstrukcji. Obudowa każdego odtwarzacza MP3 jest dobrze spasowana, nic nie odstaje, nie trzeszczy pod naciskiem, a byle upadek nie jest mu straszny. Przekonaj się samemu i zamów z naszej strony swój odtwarzacz MP3! 

Odtwarzacz MP3. Polecane modele

Jaki konkretnie wybrać odtwarzacz MP3 Sandisk? Najtańszym egzemplarzem jest SanDisk Clip Jam Black o pojemności 8 GB, który kosztuje niecałe 100 zł. Zalety tego modelu? Możliwość skorzystania z karty pamięci microSD, tuner FM oraz wyświetlacz OLED. Nieco droższym urządzeniem jest SanDisk Clip Sport 8 GB, który dodatkowo wyposażono w kolorowy wyświetlacz. 

A ktoś z Was ma już swój odtwarzacz MP3? Jaki był pierwszy egzemplarz jaki kupiliście i kiedy to było? Przed 2000 rokiem, czy po?

Login