NAJLEPSZE MYSZKI LOGITECH DLA GRACZY - LOGITECH G502

0 komentarze(-y)

Poszukując myszki do gier każdy powinien zapoznać się z szeroką i atrakcyjną cenowo ofertą Logitech. Producent znany jest z tego, że zapewnia dobrej jakości sprzęt gamerski, który często imponuje parametrami, a do tego nie obciąża przesadnie naszej kieszeni. Dzisiaj prezentujemy Wam myszkę Logitech g502 spectrum, który pojawiła się w jednym z naszych zestawień zyskując duże zainteresowanie.

Logitech G502 Proteus Spectrum - jak sprawdza się podczas grania

Myszka logitech g502 pełna jest innowacji, które dają przewagę w rozgrywce. Wysoki komfort zapewnia nam m.in. 11 w pełni programowalnych przycisków, trzy wbudowane profile, a także możliwość regulacji czułości – nawet do 12000 dpi. Na takie funkcje nie bez powodu najczęściej zwraca się uwagę podczas wyboru myszki i one są dla nas najbardziej odczuwalne. Mysz logitech g502 proteus spectrum to jednak seria „ukrytych” udogodnień, które powodują, że myszka praktycznie gra sama. Co wchodzi w ich skład? Jest to przykładowo 32 bitowy mikrokontroler, gumowe uchwyty, a nawet 5 ciężarków pozwalających na idealne wyważenie myszki. Czy da się wymagać od takiej myszki dla graczy czegoś więcej?

Myszka Logitech G502, idealnie dopasowana myszka do każdej dłoni

To, co wyróżnia Logitech G502 Proteus Spectrum to ponadprzeciętna wygodna, która narzuca konkurencji bardzo wysokie standardy. Nie chodzi tu już jedynie o jakość wykonania, delikatne, przyciski, czy innowacyjne kółko do przewijania. W tym modelu perfekcyjne jest dosłownie wszystko – rozpoczynając od jej kształtu idealnie dopasowującego się do nawet dużych dłoni, kończąc na możliwości dokładnego wyważenia. Elementy te, pospolitemu użytkownikowi komputera mogą wydać się zbędne, jednak z pewnością doceni je ktoś, kto choć raz wykorzystał tę myszkę do gry.

Logitech G502, profesjonalna mysz dla graczy na co dzień

Myszki gamingowe w codziennym użytkowaniu z reguły nie mają szerokiego zastosowania. Mogłoby się wydawać, że podobnie będzie w przypadku tak zaawansowanego modelu, jak logitech G502. Tutaj jednak producent ponownie pozytywnie zaskoczył tworząc myszkę gamingowa, która sprawdza się również w codziennym przeglądaniu Internetu lub pracy. Wszystko to jest zasługą wydajnej i wytrzymałej konstrukcji, a także takich udogodnień, jak możliwość zapamiętania różnych profili, tryb uśpienia, czy haczyki umożliwiające proste i szybkie dostosowanie położenia myszki do aktualnie realizowanej czynności.

Podsumowując logitech myszka dla graczy G502 to jeden z najlepszych produktów tym segmencie, a dodatkowo przystępny cenowo.

Login