NAJLEPSZA KLAWIATURA MECHANICZNA - JAKĄ WYBRAĆ?

0 komentarze(-y)

Klawiatura mechaniczna wykorzystywana jest głównie przez graczy. To ta grupa użytkowników zdecydowanie najczęściej korzysta z tego typu sprzętu, ponieważ zapewnia najlepsze wyniki podczas rozgrywki. A gdy już gramy zawodowe, za pieniądze lub bierzemy udział w turniejach, to zależy nam na tym, aby sprzęt komputerowy spisywał się bez zarzutu. Dlatego klawiatury mechaniczne dla graczy są niezwykle ważne. Jednak na co zwrócić uwagę przy wyborze? Podpowiadamy.

Klawiatura mechaniczna - idealna dla graczy?

Czy na pewno? Otóż tak! Bez wątpienia klawiatury mechaniczne przeznaczone są głównie dla osób, które zamierzają korzystać z klawiatury podczas grania. Ten typ nie nadaje się kompletnie dla osób, które zamierzają ją wykorzystywać do redagowania tekstu. Jakie zalety ma klawiatura mechaniczna dla gracza? Przede wszystkim cechują się zdecydowanie solidniejszym wykonaniem. Konstrukcja jest mocniejsza, często wykonana z bardzo trwałych materiałów. Same przyciski mają również większą żywotność. Wytrzymują zdecydowanie więcej kliknięć. Z reguły jest to… kilka milionów wciśnięć. Ponadto wyposażone są w specjalne klawisze ułatwiające rozgrywkę, które są często i chętnie wykorzystywane przez gracza. 

Najlepsza mechaniczna klawiatura, nasze osobiste wybory

Na rynku jest dostępnych tanich i drogich klawiatur mechanicznych, które niezależnie od ceny można polecić każdemu użytkownikowi, ponieważ te egzemplarze cechują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania i funkcjonalności. Jakie konkretnie modele możemy polecić? Jest ich wiele, a dużo zależy tak naprawdę od zasobności portfela. Możesz być pewny, że każdy zakupiony produkt w naszym sklepie internetowym jest w pełni sprawny i nie ma żadnych wad!

  • Klawiatura mechaniczna do 300 zł

Klawiatury mechaniczne są dostępne w różnych przedziałach cenowych, tak aby każdy znalazł odpowiedni sprzęt dla siebie. Ciekawym modelem jest klawiatura gamingowa Logitech G510s, które kosztuje 199 zł, a oferuje naprawdę wiele. Przede wszystkim jest świetnie wykonana, obudowa jest dobrze spasowana, a klawisze mają wyczuwalny skok działania. Użytkownik może wybrać podświetlenie pośród 16 mln kolorów. Jest dostępny także przełącznik trybu gry. W podobnej kwocie, a dokładniej 10 zł taniej, jest dostępna klawiatura mechaniczna SteelSeries Apex z białym podświetleniem w 8 poziomach intensywności. Ma także 17 klawiszy makr, które można ustawiać w 2 warstwach. Technologia anti-ghosting pozwala na przyciśnięcie do 20 klawiszy na raz. Jest kompatybilna z SteelSeries Engine. Jedną z najdroższych propozycji, ale niezwykle udaną jest Logitech G610. Cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania oraz funkcjonalności. Klawisze są długowieczne, a ciche przełączniki Cherry MX Brown działają liniowo, aby umożliwić błyskawiczną aktywację.Oczywiście każdy klawisz może świecić na zupełnie inny kolor.

Klawiatury mechaniczne z układem niemieckim? Prosze bardzo. W naszej ofercie mamy kilka modeli, które oferują niemiecki układ klawiszy. To m.in. Logitech G413Logitech G910 w wersji Spark lub Logitech G910 w wersji Spectrum. 

  • Tania klawiatura mechaniczna do 100 zł

Poszukujesz naprawdę taniej, ale wydajnej klawiatury mechanicznej dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby? Mamy w swojej ofercie tanie klawiatury mechaniczne. Ciekawą propozycją może być model Roccat Arvo, który kosztuje, w sklepie internetowym Fatbat.pl, zaledwie 73 zł. Jest to naprawdę przyzwoita kwota. A co może liczyć użytkownik? Konstrukcja klawiatury gamingowej, mechanicznej jest niewielka. Zajmuje mało miejsca na biurku. Mniejszy rozmiar został osiągnięty tylko poprzez połączenie klawiatury numerycznej z kursorami. Aby przełączać się między trybem normalnym, a trybem gry po prostu przez naciśnięcie przycisku w prawym górnym rogu klawiatury. Strzałki i klawisze są podświetlane na niebiesko, więc bez problemu można grać w nocy.

Login