MYSZKI DLA GRACZY DO 100 ZŁOTYCH

0 komentarze(-y)

Sprzęt dla graczy kojarzy się z najwyższą jakością i nieprzeciętnym designem - ale również z wygórowanymi cenami. Czy łatwo znaleźć myszki dla graczy do 100 złotych? Postaramy się przedstawić Wam kilka propozycji!

 

Niezawodna mysz gamingowa do 100 zł, czyli Roccat Lua

Mysz dla graczy do 100 zł? Marką, na którą warto zwrócić uwagę jest Roccat! Model Lua to jedna z tańszych myszek gamingowych, która cechuje się zarówno dobrymi osiągami, jak i nieprzeciętnym designem. Mysz posiada czujnik optyczny o siedmiostopniowej, regulowanej czułości. Gracze mają do wyboru rozdzielczość na poziomie 200, 500, 1000, 1250, 1500, 1750, 2000 co pozwoli na bardzo przyzwoite doznania z gry. Dodatkową zaletą Roccat Lua jest jej konstrukcja bazująca na antypoślizgowym materiale i doskonałym dopasowaniu do dłoni, a całość dopełnia podświetlenie Artcic Blue. Pewnym minusem tej myszki jest mała liczba programowalnych przycisków, ale wszystko rekompensuje cena, oscylująca wokół 60-80 złotych.

 

Prosta, elegancka i niezawodna mysz dla gracza do 100 zł - SteelSeries Kinzu V2 Pro

SteelSersies Kinzu V2 to skuteczna i klasyczna myszka gamingowa do 100 złotych, którą docenią gracze stawiający na jakość i minimalizm. Model powstał przy współpracy z zawodowymi gamerami, którzy podzielili się swoimi sugestiami odnośnie tego, co powinna posiadać dobrej jakości myszka. Dzięki temu w Kinzu znalazły się czujniki pozwalające na rejestrację nawet do 3600 klatek na sekundę, przy przyśpieszeniu 30G. Dodatkowo model ten został wyposażony w turniejowe przełączniki typu OMRON. 4 programowalne przyciski zwiększają też nasze możliwości w personalizacji ustawień i doborze trybu gry. Myszka SteelSeries Kinzu znajduje się raczej na granicy naszego kryterium cenowego, jednak w niektórych sklepach można znaleźć ją cenie nieprzekraczającej 100 złotych.

Najlepsza myszka dla gracza do 100 zł? Naszym zdaniem Logitech G300s!

Wszyscy, którzy interesują się sprzętem gamingowym doskonale zdają sobie sprawę, że w katalogu produktów Logitech każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli więc szukamy myszki dla graczy do 100 złotych to w pierwszej kolejności powinniśmy przejrzeć propozycje tej firmy. Model G300s ma to co jest charakterystyczne dla produktów Logitech - świetny design, osiągi i bardzo dużo dodatków, które ułatwiają nam grę. Model Logitech G300s pozwala nam na szybkie przełączanie pomiędzy dwoma poziomami rozdzielczości -200 dpi oraz 2500 dpi. Jest to wprawdzie nieco mniej wariantów, niż w poprzednich myszkach, jednak warto też wziąć pod uwagę inne aspekty. W przeciwieństwie do poprzednich propozycji G300s od Logitech posiada bardzo rozbudowane funkcje dodatkowe. Przede wszystkim chodzi o 9 programowalnych przycisków, które pozwalają nam na uzyskanie przewagi nawet podczas rozgrywek turniejowych oraz możliwość zapamiętania wprowadzonych raz profili gry. Wszystko dopełnia doskonały design i komfort płynący z konstrukcji myszy. Cena, podobnie, jak w modelu Kinzu v2 od SteelSeries, w niektórych sklepach może przekraczać 100 złotych, jednak na FatBat dostaniecie ją już za 95 zł.

Rynek produktów dla graczy rozrasta się z roku na rok. Pojawia się wielu producentów, którzy proponują nam tanie i pozornie korzystne technicznie rozwiązania. Warto się jednak zastanowić, czy lepiej postawić na mysz od nieznanej marki za 60 złotych i ryzykować awarię po kilu tygodnia, czy lepiej postawić na jednego ze sprawdzonych producentów i cieszyć się dobrej klasy sprzętem przez lata!

Login