LOGITECH G302 - MYSZ DLA GRACZY W NISKIEJ CENIE

0 komentarze(-y)

Obecnie wybór myszki komputerowej wcale nie jest sprawą prostą i banalną. I to z jednego prostego powodu. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki: różni producenci, kształt, kolor, funkcjonalność, a także rozmiar i rozmieszczenie poszczególnych klawiszy. Myszki komputerowe można również podzielić na trzy główne grupy: do gier, pracy oraz do codziennego użytku. Sprzęt dla fanów gier musi mieć nieco inną funkcjonalność oraz konstrukcję, która musi być przydatna podczas wielu godzin rozgrywki. Nigdy po prostu nie może zawieść. Szczególnie, kiedy aktualnie prowadzimy ważny turniejowy pojedynek. Sprawdziliśmy dla Was, czy myszkę Logitech G302 można wykorzystywać do gier. Odpowiedź jest jasna i klarowna. Zapraszamy do przeczytania całego artykułu, a nikt nie będzie miał wątpliwości, czy ten model jest dla niego. 

Logitech G302. Faktycznie dla PRO graczy? 

Firma Logitech zapewnia, że podczas pracy nad myszką Logitech G302 współpracował z wieloma firmami oraz profesjonalnymi graczami w gry MOBA. W ten sposób producent chciał być pewny, że sprzęt będzie w pełni sprawny i przetrwa kilka godzin ciągłej gry. Jest w pełni dostosowana do wymagań profesjonalnych graczy. Klawisze główne (lewy i prawy) zostały wyposażone w precyzyjny system naciągu z metalową sprężyną. Podczas gry sprawdza się to znakomicie! Oczywiście każdy gracz korzysta z dodatkowych programowalnych, funkcyjnych przycisków. Do wyboru jest aż 6 klawiszy, a do każdego można przypisać dowolną funkcję. Pomocne w tym będzie oprogramowanie Logitech Gaming Software. Producent zapewnia, że wszystkie przełączniki wytrzymują aż do 20 mln kliknięć! Użytkownik podczas gry może skorzystać również z 4 różnych ustawień czułości (od 240 do 4000 dpi). Jest to bardzo przydatne w przypadku kiedy musimy wykonać bardzo szybki manewr w grze lub bardzo precyzyjny ruch. A jak się chwyta G302 Logitech? Świetnie! Pewnie leży w dłoni, nie męczy, a cała obudowa, według producenta, została zoptymalizowana pod koniuszki palców. Dzięki chwyt ma być mocny i praktyczny. I faktycznie tak jest. Śmiało można grać przez kilka godzin.

Mysz Logitech G302 i jej atuty 

Testowana myszka Logitech G302 ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Przede wszystkim, jak już wspominaliśmy, charakteryzuje się bardzo dobrym współczynnikiem ceny do jakości wykonania i funkcjonalności. Obudowa jest naprawdę bardzo dobrze spasowana. Wszystkie elementy wydają się być na swoim miejscu: nic nie trzeszczy, nie hałasuje podczas nacisku. Pod względem stylistycznym również się wyróżnia, ale jak to się powszechnie uważa: o gustach się nie dyskutuje, bo każdy ma swój. Jednak Logitech G502 wygląda bardzo intrygująco i ciekawie dla oka. Jeśli chodzi o sensor, to również nie można mieć większych zastrzeżeń. Pracuje prawidłowo i podczas ważnej gry na pewno nie odmówi współpracy. Podczas rozgrywki w tytułach RPS, gdzie reakcja jest bardzo ważna, myszka sprawdza się bez zarzutu. Niezwykle ważne są dobrze działające przyciski główne, które używane są przez cały czas. Niezależnie, czy myszkę używamy do gier, czy do przeglądania stron internetowych. W skrócie, klawisze są odpowiednio duże i mają wyczuwalny skok działania. 

Czy warto kupić Myszkę Logitech G302 w Fatbat.pl?

Zdecydowanie tak! Wszystkie oferowane przez nas produkty, w tym myszka komputerowa dla graczy, Logitech G302, jest w pełni sprawna. Przed wysyłką każdy przedmiot jest sprawdzany przez naszych pracowników, aby klient otrzymał zawsze sprawny i funkcjonalny sprzęt. Zapewniamy również błyskawiczną wysyłką. Istnieje duża szansa, że zamówiona, np. myszka Logitech G302 Gaming pojawi się, pod wskazanym adresem, w zaledwie kilkadziesiąt godzin. Wszystkie przesyłki na czas transportu są prawidłowe zabezpieczone.

Jakiekolwiek wątpliwości odnośnie sprzedaży, czy samej myszki? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.  

Jesteś graczem? Pomyśl, czy nie warto zainwestować w profesjonalną podkładkę Logitech G840 XL, dzięki którym precyzja ruchu kursorem będzie jeszcze lepsza!

Login