LOGITECH BLUETOOTH ADAPTER AUDIO – NIEZBĘDNY ADAPTER DLA SŁUCHAWEK BLUETOOTH I NIE TYLKO

0 komentarze(-y)

Plątające się po domu kable bywają nie tylko utrapieniem ale również ograniczeniem. Producenci sprzętu audio znaleźli jednak na to prosty i skuteczny sposób – adapter audio bluetooth, który pozwala na szybką i bezproblemową zamianę kabla na wygodne łącze bluetooth. W naszym artykule poddamy recenzji jeden z najpopularniejszym modeli adapterów audio bluetooth od Logitech. 

Adapter Audio Bluetooth – idealne rozwiązanie dla każdego?

Adapter bluetooth audio to proste urządzenie pozwalające nam na podmianę łącza, którego używamy – z kabla na bluetooth i odwrotnie. Pozwala to z jednej strony zaoszczędzić pieniądze na wymianie naszego sprzętu audio, a z drugiej jest rozwiązaniem zwiększającym wygodę korzystania z naszych głośników i mikrofonów, poprzez pozbycie się płatających wszędzie kabli i umożliwienie sterowania dźwiękiem z większej odległości. Adapter audio bluetooth sprawdzi się więc idealnie w charakterze uzupełnienia zarówno dla naszego kina domowego, głośników komputerowych, jak i dla domowego studia muzycznego. Z pewnością docenią go również niektóre zespołu muzyczne, które dzięki temu zapewnią sobie większą swobodę w zakresie możliwości rozplanowania rozłożenia swojego sprzętu na scenie. 

Logitech Audio Adapter Bluetooth – najważniejsze cechy

Logitech bluetooth audio adapter to przede wszystkim wyjątkowa wygoda podczas normalnego użytkowania. Z jednej strony pozwala nam na proste parowanie dowolnych zestawów tylko jednym kliknięciem, a z drugiej obsługuje wszystkie rodzaje sprzętów audio z łączem mini jack 3,5 mm lub RCA. Zasięg sygnału generowanego przez adapter to aż 15 metrów, dzięki czemu możemy z niego swobodnie korzystać w całym domu.

Warto również zwrócić uwagę na niewielkie wymiary urządzenia, które wynoszą 22,3 x 50,8 x 57,2 mm. Dzięki temu możemy go bez żadnych problemów schować za naszymi głośnikami.

Logitech Audio Adapter Bluetooth – cena i zawartość opakowania

Koszt Adaptera Bluetooth Audio od Logitech w sieciówkach wynosi ok 130-150 złotych, jednak w sklepach z elektroniką powystawową możemy go znaleźć już za nieco ponad 100 złotych. Do pudełka, poza urządzeniem dołączony jest zasilacz oraz kabel jack-chinch. Cena jest bardzo atrakcyjna, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że taniej możemy kupić jedynie produkty słabszych marek lub chińskie zamienniki, które mimo atrakcyjnej specyfikacji oferują nam bardzo wątpliwą jakość.

Podsumowując stosunek wygody, która zapewnia nam to małe urządzenie - do jego ceny warto podkreślić, że może się on okazać doskonałą inwestycją. Dzięki możliwości sterowania bluetooth nie musimy wymieniać naszego sprzętu na nowy, pozbywając się jednocześnie nieestetycznych kabli i ograniczeń, które ze sobą niosą. Naszym zdaniem jest to więc inwestycja, którą warto wziąć pod uwagę.

Login