KLAWIATURY DLA GRACZY DO 200 ZŁOTYCH !

0 komentarze(-y)

Tani sprzęt gamingowy wśród niektórych może budzić podejrzenia. Reguły rynku robią jednak swoje i czasem producenci sklasyfikowani, jako segment premium schodzą na ziemię i oferują klientom tańszy i niekoniecznie słabszy sprzęt. W naszym artykule podzielimy się naszymi opiniami na temat tego, na jakie klawiatury gamingowe do 200 złotych warto podstawić.

Roccat Arvo - prosta klawiatura dla gracza do 200 zł

Roccat Arvo to bardzo prosta, przewodowa klawiatura gamingowa do 200 złotych. Jej wyróżnikiem są przede wszystkim klawisze do obsługi makr znajdujące się pod spacją -  co ułatwia szybki dostęp za pomocą kciuka. Dodatkowo klawiatura została wyposażona w dwuzadaniowy blok numeryczny oraz kilka klawiszy multimedialnych. Jej najważniejszą zaletą jest jednak cena, która nie przekracza 100 złotych.

SteelSeries Apex Raw – klasyczna klawiatura dla graczy do 200 złotych

Jak już z pewnością zdążyliście się przekonać SteelSeries stara się produkować prosty sprzęt gamingowy o eleganckim, klasycznym designie. Najlepsze jest jednak to, że jego prostota idzie w parze z dobrymi osiągami. Tak jest tez w przypadku naszym zdaniem jednej z najlepszych klawiatur gamingowych do 200 złotych, jaką jest SteelSeries Arvo. Posiada ona aż 17 klawiszy makr, które dzięki świetnemu rozłożeniu całej klawiatury oraz dobrej klasy materiałom gwarantuje nam przewagę nawet w turniejowych rozgrywkach. Każdy z klawiszy makr ma aż 2 wartwy dzięki czemu możemy pozyskać szybki dostęp aż do 34 programowalnych komend. Wszystko to jest dla nas dostępne w przedziale od 190 do 200 złotych.

Klawiatura gamingowa do 200 złotych? Zawsze szukaj u Logitech!

Logitech nie zawodzi nawet w najniższych przedziałach cenowych. Doskonałym przykładem jest klawiatura G213, która posiada perfekcyjnie zaprojektowane klawisze umożliwiające nam szybkie, intuicyjne odnalezienie danego przycisku oraz czas reakcji nawet kilkukrotnie lepszy niż w standardowych klawiaturach. Wszystko dopełnia mechanizm umożliwiający wykrycie wielu naciśnięć. Jak zawsze, Logitech zadbał też o nieprzeciętny design, ponieważ G213 posiada możliwość regulowania podświetlenia w dowolnym kolorze. Całość uzupełniona została wytrzymałością i wodoodpornością, dzięki czemu kubek kawy wylany na naszą klawiaturę nie musi oznaczać początku poszukiwania nowej! Cena tego modelu w niektórych sklepach może przekraczać 200 złotych -  u nas znajdziesz ją już od 195 złotych!

Klawiatura gamingowa do 200 złotych to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią wydawać majątku na sprzęt, a także dla tych, którzy lubią łączyć biurową funkcjonalność z rozrywką na najwyższym poziomie. Dobre, klawiatury dla graczy do 200 złotych są rzadkością na rynku, jednak czasem możemy się mile zaskoczyć! Warto szukać, jednak przede wszystkim należy pamiętać o tym, że najlepszą jakość oferują nam tylko sprawdzone marki!

Login