JAYBIRD X3 - BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI SPORTOWE DLA WYMAGAJĄCYCH

0 komentarze(-y)

Obecnie każda osoba uprawiająca sport, czy jest to zawodowiec, pół zawodowiec, a może tylko fan aktywności fizycznej, nie wyobraża sobie treningu bez słuchania ulubionych utworów muzycznych. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie muzyka może w kryzysowych sytuacjach dodać energii, która pozwoli je przezwyciężyć i pokonać własne słabości. Bezprzewodowe słuchawki sportowe cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ podczas treningu nie ma żadnego kabla łączącego słuchawki z telefonem - to bardzo ważne! Jedną z propozycji dla wymagających sportowców jest model Jaybird X3, który cechują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do funkcjonalności. 

Jaybird x3 - słuchawki dla sportowców?

To pytanie zadaje sobie każda osoba, która uprawia sport. Nie ważne, czy profesjonalnie występuje w zawodach, czy po prostu aktywność fizyczna to ulubione hobby. Dlatego bezprzewodowe słuchawki Jaybird x3 zdecydowanie można polecić sportowcom. Dlaczego? Przede wszystkim producent skupił się na lekkiej, wygodnej i praktycznej konstrukcji. Całość waży zaledwie 17,9 g, co jest bardzo dobrym wynikiem. Ale to nie koniec zalet. Obudowa Jaybird x3 bluetooth jest odporna na pot oraz wilgoć, dlatego śmiało można w nich ćwiczyć, a także biegać w lekkim deszczu. Nic im się nie stanie! To niezwykle ważne, ponieważ podczas treningu na świeżym powietrzu pogoda może się zmienić w jednej minucie. Jaybird x3 to słuchawki wygodne w codziennym użytkowaniu. Nie męczą uszu, nie wypadają z nich, nawet podczas wykonywania różnych ćwiczeń. Wkładki dokanałowe w praktyce sprawdzają się znakomicie. Zapewniają pewne umiejscowienie w małżowinie usznej. 

Jaybird x3. Bluetooth i jakość odtwarzanej muzyki

Bezprzewodowe słuchawki sportowe to nie tylko wygodna konstrukcja, która nie może przeszkadzać podczas treningu. Aby jednak móc z nich korzystać i słuchać ulubionej muzyki należy je najpierw sparować z zewnętrznym urządzeniem. Służy do tego moduł Bluetooth, który współpracuje z telefonami, smartfonami, tabletami, a także innymi sprzętami elektronicznymi. Parowanie jest bardzo proste i szybkie. Nie ma żadnych komplikacji. Do stabilności połączeń nie ma żadnych zastrzeżeń. Jeśli, np. smartfon znajdował się w kieszeni, na ramieniu lub leżał obok, to nie ma mowy, aby nagle muzyka przestała lecieć. 

Jakość odtwarzanej muzyki w Jaybird x3 sport jest bardzo dobra. Każdy kto włączy swój ulubiony utwór muzyczny na pewno będzie zadowolony. Nawet przy maksymalnej skali głośności jakość jest przyzwoita, nie ma mowy o charczeniu, czy innych, nieprzyjemnych efektach dźwiękowych. Słyszalny są wysokie tony, bas jest mocny i brzmi naprawdę dobrze. Dla fanów zaawansowanych ustawień mamy dobrą wiadomość. Dostępne jest specjalne oprogramowanie umożliwiające bardzo szczegółowe modyfikację dźwięku. 

8 godzin na jednym ładowaniu! - Jaybird x3

Sportowe słuchawki Jaybird x3 charakteryzują się również wydajnym akumulatorem. Zastosowana bateria zapewnia około 8 godzin ciągłego słuchania ulubionych utworów muzycznych. Sprzęt wspiera także szybkie ładowanie - zaledwie 15 minut “pod prądem” wystarczy na aż godzinę użytkowania. Taka funkcja jest naprawdę bardzo przydatna w codziennym użytkowaniu, bo podczas rozgrzewki w domu można naładować urządzenie. 

Czy warto kupić Jaybird x3 jako słuchawki sportowe?

Zdecydowanie TAK! Słuchawki Jaybird x3 sport to doskonały partner w każdym treningu, niezależnie, czy jest to siłownia, hala sportowa, czy aktywność fizyczna na świeżym powietrzu. Główne zalety to wygodna konstrukcja, bardzo dobra jakość dźwięku, stabilne połączenie oraz odporność na warunki zewnętrzne. W tej cenie naprawdę ciężko będzie znaleźć lepszy model słuchawek sportowych. Co ważne, ten model bardzo dobrze sprawdzi się również podczas codziennego życia. 

Login