IDEALNA DO PRACY - MYSZ LOGITECH M510

0 komentarze(-y)

Myszka komputerowa to obowiązkowe wyposażenie stanowiska pracy, w każdej firmie, przedsiębiorstwie, czy instytucji publicznej, w którym trzeba używać komputer. Dlatego niezwykle ważne, aby nie decydować się na najtańsze rozwiązania, które sprawdzą się tylko i wyłącznie przez kilka dni. Później odmówią posłuszeństwa lub ich użytkowanie będzie po prostu niewygodne. Idealna myszka do pracy? Bez wątpienia możemy polecić model Logitech M510, który pod względem konstrukcji i funkcjonalności jest jednym z najlepszych na rynku. Jest to myszka komputerowa, która pasuje do dowolnego rozmiaru dłoni, a zapewnia to jej ergonomiczna i przemyślana konstrukcja. 

Logitech M510 - wygodna i komfortowa

Testowana myszka Logitech M510 to urządzenie o niezwykle praktycznej i poręcznej konstrukcji. Nawet osoby z dużymi dłońmi docenią kształt i budowę tego modelu. Niezależnie od rozmiaru ręki jest wygodna w codziennym użytkowaniu. Nawet przy wielogodzinnej pracy zapewnia odpowiedni komfort, co jest niezwykle ważne. Jest to możliwe, ponieważ konstrukcja jest dobrze wyprofilowana oraz dopracowana. Kolejna zaleta to miękkie, gumowe uchwyty umieszczone po bokach. Natomiast klawisze w myszce Logitech M510 mają wyczuwalny skok działania, co zapewnia wygodną i wydajną pracę. W konstrukcji znajdują dwa dodatkowe przyciski: wstecz oraz dalej. Dzięki nim przeglądanie stron internetowych jest o wiele wygodniej i zdecydowanie szybsze. Pozwala ograniczyć liczbę ruchów na ekranie monitora. Do przewijania stron, czy dokumentów (w pionie, czy poziomie) wykorzystywany jest wygodny roller. Można go użytkować za pomocą jednego palca. 

Konstrukcja myszki Logitech M510 oparta jest na sensorze optycznym, który zapewnia niezwykłą precyzją podczas pracy i pozwala na skuteczne śledzenie ruch. W praktyce to rozwiązanie sprawdza się znakomicie! Nie mamy żadnych zastrzeżeń. 

Odbiornik Unifying w zestawie

Mysz Logitech M510 może pochwalić się obecnością w zestawie niezwykle praktycznego i innowacyjnego odbiornika, który umieszczamy w komputerze, czy innym urządzeniu elektronicznym. To on odpowiada za prawidłową komunikację między np. laptopem, a myszką komputerową. W przypadku testowanej myszki zdecydowano się na odbiornik Unifying, który zapewnia błyskawiczną instalację sterowników oraz natychmiastową pracę. Zasięg to około 10 metrów. Ale to dopiero początek zalet. Odbiornik Unifying to autorskie rozwiązanie firmy Logitech, które umożliwia podłączenie kilku myszy lub klawiatur do jednego komputera. 

Z myszką Logitech M510 nie musisz martwić się o zasilanie!

Dużym atutem testowanej myszki komputerowej Logitech M510 jest jej wydajność. Według producenta na jednym zestawie zasilania (dwie baterie typu AA) urządzenie może pracować nawet dwa lata! Czy jest to możliwe? Tego nie udało nam się sprawdzić, bo tak długo nie testowaliśmy tego modelu. Ale teoretycznie jest to jak najbardziej do zrealizowania, ponieważ Logitech M510 wyposażono w inteligentny, nowoczesny tryb uśpienia, który wyłącza myszkę, gdy nie jest używana. Na obudowie umieszczono praktyczny wskaźnik, który pokazuje stopień naładowania baterii. 

Mysz Logitech M510, jak sprawdza się podczas długiej pracy?

Jak najbardziej! Myszka komputerowa Logitech M510 podczas wielu tygodni użytkowania nie sprawiła żadnych problemów. Nie odmówiła nigdy współpracy. Ale co najważniejsze, jest niezwykle wygodna i praktyczna w pracy. Kilkanaście godzin dziennie przy komputerze z wykorzystaniem myszki? Logitech M510 do takiego zadania jest stworzony. Nie męczy dłoni, pasuje do każdego rozmiaru ręki, można zapomnieć o zasilaniu oraz niezwykła precyzja działania kursora. To tylko kilka zalet myszki M510 od Logitech. Przekonaj się samemu i zamów produkt już dzisiaj! 

Jakieś wątpliwości odnośnie zakupu? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami - chętnie doradzimy i wyjaśnimy wątpliwości.

Login