CENA A JAKOŚĆ - JAK SPRAWDZA SIĘ LOGITECH PTZ PRO 2?

0 komentarze(-y)

W ostatnich czasach praca zdalna, spotkania online stały się bardzo popularne, ponieważ zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo i wygodę. Nie trzeba ruszać się z ukochanego domu. Jednak, aby takie wydarzenie miało rację bytu trzeba mieć odpowiedni sprzęt, który zapewni odpowiednią jakość pracy. W kwestii rejestrowania obrazu zdecydowanie polecamy model kamerki Logitech PTZ PRO 2. Ten produkt ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Doskonale sprawdzi się przy wszelkich wideokonferencjach, spotkaniach zespołu, czy szkolenia online dla osób z całego świata. Pozwala na transmisję obrazu w jakości 1080p. Logitech PTZ PRO 2 charakteryzuje się bardzo dobrym współczynnikiem ceny do jakości wykonania oraz funkcjonalności. 

PTZ PRO2 w praktyce

Kamera Logitech PTZ Pro 2 to sprzęt, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Jest wyposażony w wysokiej klasy optykę: zapewnia niezwykle realistyczny obraz.  Kolory są żywe, odpowiednio nasycone. Każdy materiał wideo nagrywany jest w rozdzielczości 1080p, czyli full HD. Jest to również mobilny sprzęt: obiektyw można pochylać pod kątem, tak aby na pewno zarejestrować obraz, który interesuje użytkownika. Kamerą PTZ Pro 2 można zarządzać na dwa sposoby. Za pomocą dołączonego pilota można obraz przesuwać, pochylać oraz powiększać (aż 10x). Bardzo ciekawą opcją jest funkcja automatycznego ustawienia ostrości. Drugi sposób na zarządzanie kamerą to oprogramowanie zainstalowane na komputerze lub laptopie. Dzięki temu urządzeniem można sterować całkowicie zdalnie, będąc nawet na innym kontynencie. Nie musisz być obok, aby wspomóc zespół prowadzący relację wideo. To naprawdę niezwykle ważne i przydatne.

Podczas użytkowania nie sprawia żadnych kłopotów i jest niezwykle prosta w obsłudze. Podobnie jest w kwestii jej zainstalowania. Wszystko dzięki temu, że Logitech PTZ Pro 2 zostało wyposażone w połączenie USB typu „plug and play”. Wystarczy podłączyć sprzęt, a w kilkanaście sekund urządzenie jest gotowe do pracy. PTZ Pro 2 jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows oraz Mac. Dzięki współpracy z aplikacjami do obsługi wideokonferencji (m.in. BlueJeans, Broadsoft, Fuze, Lifesize Cloud, Vidyo i Zoom) doskonale uzupełnia dowolny system audio lub zestaw głośnomówiący. Logitech chwali się, że model PTZ Pro 2 ma certyfikat zgodności z programem Skype dla firm oraz jest w pełni kompatybilna z Microsoft Teams. 

A jak kwestia montażu? Można ją umieścić dosłownie, gdzie tylko chcemy. W zestawie są specjalne części, które umożliwiają zamontowanie kamery na dowolnej blacie, czy ścianie. Oczywiście w obudowie jest także standardowy gwint, który pasuje do każdego statywu. 

Logitech PTZ PRO2 i jej przeznaczenie

Gdzie można wykorzystać kamerę Logitech PTZ Pro 2? Zastosowań i przeznaczeń ma naprawdę bardzo wiele i tak naprawdę to od nas, użytkowników zależą tylko ograniczenia. Przede wszystkim kamerka PTZ Pro 2 sprawdzi się doskonale przy wszelkich spotkaniach, niezależnie od ilości osób w niej uczestniczącej. Szeroki kąt obiektywu zapewnia, że jednocześnie przed kamerą może stać wiele osób. Nikt nie musi się przesuwać, czy ustępować miejsca. 

Przykładowe miejsce i sytuację, w których kamerka Logitech PTZ Pro 2 sprawdzi się idealnie:

  • lekcja online,
  • szkolenie online,
  • duże sale konferencyjne,
  • zebrania zarządu,
  • spotkania zespołów,
  • prezentacja budynków, mieszkań. 

Logitech PTZ PRO 2. Czy warto kupić?

Zdecydowanie tak! W miejscach, gdzie często prowadzone są relację wideo, szkolenia online lub po prostu kamerka internetowa jest niezbędna, Logitech PTZ Pro 2 to bardzo dobra decyzja. Nie ma mowy, aby nagle użytkownicy narzekali na słabej jakości obraz. Chociaż nie jest to tani sprzęt, to jednak pod cechuje się bardzo dobrym współczynnikiem wartości do jakości. 

Masz wątpliwość, czy w Twojej firmie się sprawdzi? Skontaktujemy się z nami, a chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. 

Login