ASTRO A20 – SŁUCHAWKI Z MIKROFONEM DLA GRACZY

0 komentarze(-y)

Gracze mają bardzo duże wymagania w zakresie oferowanego im sprzętu. Nie chodzi tu już tylko o ten niezbędny do gier, jak podzespoły, których nie powstydziłoby się NASA, myszki, czy klawiatury z setkami funkcjonalności, które dla przeciętnego użytkownika są totalną abstrakcją. Gamerzy lubią to co najlepsze, w każdym aspekcie. Od fotela, po słuchawki dla graczy – między innymi te, które w tym artykule Wam przedstawimy. Astro A20 - słuchawki dla graczy i tylko dla nich - z tego modelu niestety nie skorzystają ani melomani, ani fani muzyki filmowej.

Do gry tylko słuchawki bezprzewodowe

Gamerzy bazują w znacznej mierze na sprzęcie kablowym. Jest tak głównie dlatego, że zapewnia on lepszą precyzję i znacznie szybszy czas reakcji, a dodatkowo  jest znacznie tańszy od odpowiedników o tych samych parametrach. W przypadku słuchawek warto jednak pomyśleć o sprzęcie bez kabla. Dlaczego? Przede wszystkim jest znacznie wygodniejszy, nie krępuje ruchów, a brak kabla nie ma większego wpływu na jakość dźwięku. Jest to szczególnie ważne, jeżeli słuchawek nie używa się tylko do PC, lecz również do konsoli.

Słuchawki z mikrofonem – podstawa dla gamera

Gaming najczęściej nie oznacza już gry w domowym zaciszu, dlatego przy wyborze słuchawek warto zadbać o dobrej klasy mikrofon. Czym powinien charakteryzować się dobry mikrofon dla gracza? Przede wszystkim dobra jakość dźwięku – to jednak podstawa w sprzęcie dedykowanym dla graczy. Inne kwestie to funkcjonalność użytkowania, czyli takie proste elementy, jak składanie, obracanie, dostosowywanie położenia, czy wytrzymałość na nagłe ruchy.

Wytrzymałość to podstawa

Z pewnością nikt nie chciałby, by jego nowe słuchawki z mikrofonem zniszczyły się po jednym, czy dwóch upadkach – tego nie obejmie standardowa gwarancja. Kolejną kwestią jest wygoda i możliwość dopasowania słuchawek do kształtu naszej głowy oraz zapewnienie komfortu dla naszych uszu. Słabej jakości sprzęt z pewnością nie sprawdzi się podczas wielogodzinnej rozgrywki.

 Słuchawki bezprzewodowe Astro A20 – czy warto?

Przechodząc jednak do sedna – czy warto pomyśleć o zakupie Astro A20? Biorąc pod uwagę, to o czym pisaliśmy wcześniej to oczywiście tak. Ten model świetnie sprawdzi się, jako słuchawki bezprzewodowe PS4, czy Xbox One, jak również jako słuchawki do PC lub laptopa. Ich główną zaletą jest uniwersalność, jaką daje im łącze wifi. Z pewnością z uwagi na swoje rozmiary nie nadają się do wypadów na rower – jednak, jeśli chcemy to zawsze możemy spróbować również tego zastosowania. Warto podkreślić też dobrą jakość wykonania słuchawek. Nie chodzi tu już tylko o standardową w przypadku sprzętu gamingowego lekkość, czy elastyczność lecz również o wytrzymałość. Brak luzów, gumowy pałąk oraz solidny materiał z którego zostały wykonane sprawia wrażenie, że nie rozpadną się po pierwszym kontakcie z podłogą – chociaż nie zalecamy tego testu. Inna sprawa to ich funkcjonalność. Astro A20 zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku -  a wszystko dzięki czułości 100 dB, impedancji 32 Ohm oraz paśmie przenoszenia od 20 do 20 000 Hz. Warta uwagi jest również bateria pozwalająca nawet na 15 godzin ciągłej pracy oraz dobrej klasy łączność oparta o wifi, która zapewni nam niczym niezakłóconą rozrywkę.

Słuchawki bezprzewodowe Xbox One i PS4 w dobrej cenie

Słuchawki bezprzewodowe dla graczy – szczególnie tych, którzy chcą je wykorzystywać również go gry na konsoli potrafią być kosztowne. Astro A20 z pewnością należą do górnej półki, jednak ich cena nie przeraża – w dobrych sklepach znajdziemy je już za ok 380-400 złotych.

Login