NIEZBĘDNIK GRACZA CZYLI PODKŁADKA POD MYSZ LOGITECH G840 XL GAMING EDITION

0 komentarze(-y)

Każdy gracz na początku swojej przygody z grami komputerowymi nawet nie pomyśli, że profesjonalna, duża podkładka pod mysz (i ewentualnie klawiaturę) może okazać się podstawowym wyposażeniem, bez którego zawodowa rozgrywka nie jest możliwa. Czym różni się oferowana podkładka Logitech G840 XL od standardowych, które można kupić w sklepach za parę złotych? Przede wszystkim powierzchnią do zagospodarowania. Można na niej umieścić dowolny zestaw składający się z myszki oraz klawiatury. Dzięki G840 XL precyzja ruchu również jest o wiele dokładniejsza, co w wielu grach ma naprawdę kolosalne znaczenie. Ponadto podkładka bardzo pewnie leży na dowolnej powierzchni płaskiej, ponieważ pokryta jest gumą. Podkładka pod mysz Logitech G840 XL Gaming Edition charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości wykonania. 

Duża i wygodna podkładka Logitech G840 XL

Bez wątpienia tak można nazwać testowaną podkładkę Logitech G840 XL. Powierzchnia do zagospodarowania, przez użytkownika, to aż 90 cm szerokości i 40 cm wysokości. Z kolei grubość to 3 mm. Jest to wystarczająca ilość miejsca na cały sprzęt niezbędny zawodowemu graczowi. Bez żadnego problemu można zmieścić klawiaturę mechaniczną oraz myszkę. Obawiasz się, że te 3 mm mogą być za duże lub za małe? Otóż jest to idealna grubość. Nie powoduje żadnego dyskomfortu podczas użytkowania. Nie ma się wrażenia, że nagle myszka i klawiatura jest znacznie wyżej od biurka. Nie wpływa to również w żaden sposób na dłoń. Nie ma mowy, aby po kilku godzinach była “zmęczona”. Co ważne, podkładka Logitech G840 XL, mimo swoich nietuzinkowych rozmiarów, jest niezwykle praktyczna i łatwa w przewożeniu. Można ją zwinąć w małą rolkę, a następnie umieścić w tubie transportowej, która jest dostępna w zestawie. Bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które często podróżują. Swoją sprawdzoną i ulubioną podkładkę zawsze możesz mieć ze sobą, razem z myszką i klawiaturą. Zabierzesz ją na każdy turniej sportowy.

G840 XL - Realny wpływ na dokładność myszki

Każdy gracz wie, jak ważna jest precyzja ruchu kursorem. Szczególnie jeśli aktualnie prowadzisz bardzo ważną rozgrywkę lub uczestniczysz w zawodach e-sportowych. Każda niedokładność może kosztować przegrany pojedynek, a tego nikt by nie chciał doświadczyć. Firma Logitech doskonale sobie zdaje z tego sprawę, dlatego przygotowała dużą podkładkę pod myszkę, na której zmieści się również klawiatura. Myszka porusza się po powierzchni, która pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności poprzez zapewnienie optymalnego obrazu dla czujnika. Dzięki temu ruch myszki, na ekranie, jest niezwykle precyzyjny, nawet przy bardzo dużej prędkości. Podkładka zapewnia również tarcie, co według producenta, pozwala na lepsze czucie myszki. I w praktyce tak właśnie jest, choć wymaga to kilku godzin grania, aby pojawiło się tzw. “napięcie mięśniowe” i organizm je zapamiętał. Jest to podobnie rozwiązanie, jak w sportach walki, kiedy np. bokserzy wykonują ruch w powietrze, aby mięśnie “zapamiętały” ten ruch. 

Dlaczego podkładkę Logitech 840 XL warto kupić właśnie u nas?

Jest to w pełni nowy sprzęt, który jeszcze nigdy nie był używany. Jest fabrycznie zapakowany i oferujemy go w mocno konkurencyjnej cenie. Sprawdź inne e-sklepy, a przekonasz się, że u nas oferta jest najtańsza! Ponadto gwarantujemy bardzo szybką wysyłkę zamówionego podkładki, i dowolnego innego przedmiotu. Jest duża szansa, że, pod wskazanym adresem, pojawi się w ciągu kilkudziesięciu godzin od złożenia zamówienia! Tak to możliwe! Ponadto każda przesyłka na czas transportu jest odpowiednio zabezpieczona.

A może chcesz dopasować odpowiednią klawiaturę i myszkę do podkładki Logitech G840 XL? Polecamy zestaw Logitech MX800.

Login