STEELSERIES ARCTIS 3 2019 – PROFESJNALNE SŁUCHAWKI DLA GRACZY

0 komentarze(-y)

W naszym dzisiejszym artykule przedstawimy Wam nową odsłonę słuchawek Steelseries Arctis 3. Te proste niewyróżniające się wyglądem słuchawki z mikrofonem dla graczy, przez wielu uważane są za jeden z najlepszych dostępnych obecnie na rynku modeli. Skąd ich popularność i czy prostota się w tym przypadku sprawdza? Odpowiemy Wam w naszym krótkim wpisie.

Słuchawki gamingowe bez zbędnych świecidełek? A jednak się da!

Wielu z nas, szukając sprzętu gamerskiego z pewnością zwróciła uwagę na to, że prosty, uniwersalny styl nie jest w guście producentów. Trend polegający na agresywnym wyróżnianiu się z tłumu jest oczywiście podyktowany niemalejącym popytem na tego typu produkty. Warto jednak pamiętać, że gracze to już nie tylko nastolatkowie i studenci, to również grupa poważnych pracowników korporacji, a nawet biznesmenów, którzy lubią się zrelaksować po pełnym napięcia dniu. To właśnie ta grupa wydaje się być pokrzywdzona kolorowym, świecącym sprzętem, do którego nie zawsze chce się przyznać przed żoną. Doskonałą odpowiedzią na ich problemy słuchawki dla graczy Arctis 3. Prosty, wokółuszny model doskonale sprawdzi się nie tylko w grach, lecz również w codziennej, filmowej lub muzycznej rozrywce. Można więc śmiało stwierdzić, że prostota, jaką charakteryzują się słuchawki Steelseries wyróżnia je lepiej, niż niejedno podświetlenie.

Słuchawki z mikrofonem Steelseries Arctis 3 – parametry dla graczy i nie tylko

Jednym z elementów, który wyróżnia słuchawki gamerskie jest to, ze posiadają one dobry mikrofon. Tego elementu nie mogło więc braknąć w sprzęcie od Steelseries Arctis 3 posiada mikrofon wyposażony w zaawansowaną dwukierunkową redukcję szumów, przez co nasz głos brzmi czysto i naturalnie, niezależnie od dźwięków otoczenia. Kolejnym plusem jest oczywiście sam dźwięk, który gwarantowany jest m.in. czułością na poziomie 98 dB. Kolejną zaletą słuchawek jest też ich wygoda i niezwykle ergonomiczna konstrukcja. Miękkie nauszniki doskonale izolują nas od dźwięków otoczenia dodatkowo nie męcząc naszych uszu, przez co bez obaw możemy zaangażować się nawet w wielogodzinną rozrywkę. Słuchawki mają jednak pewien poważny minus – mianowicie przewód. Jest to oczywiście rozwiązanie gwarantujące nieco lepszą jakość dźwięku, a przede wszystkim pozwalające nie martwić się o poziom baterii, jednak przy tak zaawansowanej obecnie technologii bezprzewodowej Steelseries mógł zadbać o to, by jeden z jego flagowych modeli posiadał opcję połączenia bezprzewodowego.

Słuchawki Steelseries Arctis 3 – cena i podsumowanie

Sprzęt od Steelseries słynie z prostoty, doskonałej trwałości oraz wysokiej wytrzymałości. Jest on jednak dość drogi w porównaniu z innymi producentami, którzy w swojej ofercie mają słuchawki z mikrofonem dla graczy o zbliżonych parametrach – jednak nawet o 20% tańsze. Warto jednak pamiętać, że jest to producent, który konkuruje jakością, a nie ceną – i wychodzi mi to niemal doskonale. Opisywane w tym artykule słuchawki dla graczy kosztują w salonie najczęściej nieco ponad 300 złotych. W tym przypadku, szczególnie z uwagi na wręcz doskonałą jakość i wytrzymałość produktów tego producenta warto zwrócić uwagę na sprzęt powystawowy, a nawet używany. Dzięki takiemu manewrowi możemy dostać świetnej klasy słuchawki gamingowe, które będą nas cieszyć przez lata.

Login