SŁUCHAWKI WF-SP700N - NOWOCZESNE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE

0 komentarze(-y)

Dobre słuchawki to podstawa udanego relaksu. Najlepsze modele, poza świetnej jakości dźwiękiem powinny być również wyjątkowo wygodne i oczywiście bezprzewodowe. W naszym artykule postaramy się bliżej zrecenzować jeden z najciekawszych modeli, czyli słuchawki bezprzewodowe sony wf-sp700n.

Słuchawki bezprzewodowe Sony Wf-sp700n - jak sprawdzą się na co dzień?

Sony wf sp700n to lekkie, małe, bezprzewodowe słuchawki, które mimo tego, że są praktycznie niezauważalne - zapewniają świetną jakość dźwięku wspartą redukcją szumu i automatycznym dopasowaniem poziomu dźwięku otoczenia. Niewielkie rozmiary i dobre osiągi mają jednak pewne wady w postaci nieco słabszej, niż w większych modelach baterii – wytrzymującej zaledwie 3 godziny. Nadrabia to jednak innowacyjne etui, które samoczynnie naładuje nasze słuchawki przedłużając czas ich działania nawet do 9 godzin. Pomimo tego słuchawki wf-sp700n można uznać za warte swojej – nie małej jednak ceny. Z całą pewnością doskonale sprawdzą się, w charakterze dyskretnych, codziennych słuchawek.

Sony wf-sp700n, czy nadają się na trening?

Czy słuchawki bezprzewodowe sp700n sprawdzą się również podczas treningu? To kolejna kwestia, której warto się bliżej przyjrzeć. Przede wszystkim należy się jednak zastanowić, czego powinniśmy wymagać od słuchawek sportowych. Po pierwsze powinny to być słuchawki bezprzewodowe douszne – sony sp700n spełnia to wymaganie. Po drugie słuchawki powinny być wygodne – zarówno w noszeniu, jak i obsłudze, a po trzecie wytrzymałe. Wygoda i dyskrecja podczas bieżącego użytkowania to jeden z głównych atutów tego modelu – nieco większe problemy możemy mieć ze sterowaniem bez sięgania po telefon. Warto natomiast podkreślić, że sterowanie nie jest nam bardzo potrzebne z uwagi na automatyczne dopasowanie przepuszczalności dźwięków otoczenia. Niestety na stronie producenta brak jest informacji o tym, by słuchawki zapewniały jakąś klasę wodoszczelności – w efekcie lepiej nie ryzykować słuchania w nich muzyki pod prysznicem.

Słuchawki bezprzewodowe douszne sony - najlepszy wybór czyli sony wf-sp700n

Pomimo drobnych niedoskonałości sony wf sp700n to jeden z najlepszych modeli słuchawek bezprzewodowych dostępnych na rynku. Z całą pewnością doceni je każdy - główne z uwagi na swoje niewielkie rozmiary, samoładujące etui, a przede wszystkim perfekcyjna jakość dźwięku z redukcją szumów i auto dopasowaniem poziomu dźwięków otoczenia.

Login