SŁUCHAWKI SPORTOWE - SONY MDR AS210 W PRAKTYCE

0 komentarze(-y)

Sportowe słuchawki w korzystnej cenie. Idealne słuchawki do biegania za rozsądne pieniądze. Takimi określeniami śmiało można nazwać testowane słuchawki Sony MDR AS210. Można je kupić w naprawdę okazyjnej cenie, bo za zaledwie kilkadziesiąt złotych, a w tej cenie użytkownik otrzyma naprawdę funkcjonalny model słuchawek sportowych. Czy model za takie pieniądze może być cennym partnerem podczas treningu? Sprawdziliśmy to dla Was!

Wygodne i sprawdzone Sony AS210

Testowane słuchawki sportowe Sony MDR AS210 zostały tak zaprojektowane, aby nie powodowały żadnego dyskomfortu podczas ćwiczeń. Niezależnie, czy jest to wyciskanie sztangi, jeżdżenie na rowerku, czy bieg na maszynie, kabel nie przeszkadza w niczym. Długość 1,2 metra daje pełną swobodę ruchu. Regulowany pałąk utrzymuje słuchawki podczas wykonywania różnorodnych ćwiczeń. A jednocześnie odciąża uszy. Konstrukcja słuchawek jest również odporna na zachlapanie, więc można śmiało w nich ćwiczyć. Pot oraz delikatny deszczyk nie spowoduje żadnych uszkodzeń.Słuchawki choć są sportowe to również nadają się do codziennego użytku. 

Czysty dźwięk niezależnie od poziomu głośności

Słuchawki Sony MDR-AS210 mają wygodną konstrukcję, która sprawdza się zarówno podczas codziennych czynności, ale także na siłowni, podczas jazdy na rowerze oraz biegania. Ale jednocześnie zapewniają odpowiednią jakość dźwięku, niezależnie od wybranego poziomu głośności. Ulubiony utwór muzyczny brzmi czysto - aż chce się dalej ćwiczyć i pokonywać swoje granice! Dobrą jakość gwarantują to dwa przetworniki o wielkości 13,5 mm. Pasmo przenoszenia wynosi 17Hz-22 000Hz. Słuchawki prawidłowo przetwarzają i odtwarzają każdy utwór muzyczny, niezależnie od jego rodzaju. Nie ma mowy, że dominuje charczenie lub brakuje efektów dźwiękowych, przez co ulubiona piosenka nie brzmi przyjemnie dla ucha. 

Sony MDR AS210. Idealne słuchawki do biegania

Testowane słuchawki Sony MDR AS210 charakteryzują się idealną konstrukcją, dzięki której podczas biegania każdy czuje się komfortowo. Nie ma się wrażenia, że nagle spadną, nie trzeba ich co kilkanaście metrów poprawiać. Odpowiada za to idealnie zrównoważona konstrukcja. Regulowany pałąk oraz 1,2 metrowy przewód to główne zalety tego produktu. Dzięki nim można śmiało przebiec cały maraton bez obawy, że nagle zaczną tylko przeszkadzać, zamiast dopingować do przebiegnięcia kolejnych kilometrów. Sam dźwięk brzmi bardzo naturalnie, a to dzięki otwartej, akustycznej strukturze, która ułatwia przepływ powietrza. Taka budowa została opracowana przez zespół inżynierów Sony na podstawie wieloletnich testów. 

Login