NAJLEPSZE SŁUCHAWKI DLA GRACZY - LOGITECH G230

0 komentarze(-y)

Słuchawki dla gracza muszą cechować się nieco innymi parametrami, niż ich klasyczne lub sportowe odpowiedniki. Chodzi tu zarówno o wygodę ich użytkowania, konieczność wyposażenia w mikrofon, jak również specyficzne właściwości w zakresie odtwarzanego dźwięku. W tym artykule zaprezentujemy jeden z ciekawszych modeli dla gamerów, czyli słuchawki Logitech G230.

Słuchawki Logitech G230, dokładna specyfikacja

Na początku warto bliżej przyjrzeć się, co oferują nam słuchawki G230. Są to słuchawki nauszne z 40 mm. membraną gwarantującą dobrą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia w tym modelu wynosi od 20 do 20 kHz, a ich czułość to aż90 db SPL/mw. Z pewnością dla wielu graczy znaczenie będą miały również parametry mikrofonu. W specyfikacji producenta możemy znaleźć informacje o nerkowym (jednokierunkowym) zakresie odbierania dźwięków, paśmie przenoszenia 50hz-50kHz oraz czułości na poziomie -40 dBV/Pa. Przytoczone parametry wyglądają bardzo korzystnie, jednak poniżej postaramy się opisać, jakie mają przełożenie na wygodę w użytkowaniu.

Logitech G230 stereo gaming headset - nowoczesne słuchawki dla graczy

G230 Logitech to jedne z najnowocześniejszych słuchawek dla graczy dostępnych obecnie na rynku (oczywiście biorąc pod uwagę zasięg cenowy nawet weekendowego gamera). Ich specyficzne parametry gwarantują bardzo dobry, przestrzenny dźwięk, który poza estetyką i przyjemnością daje również ogromną przewagę w rozgrywce. Warto również podkreślić to w jaki sposób słuchawki zostały skonstruowane. Są one bardzo lekkie, posiadają wygodne i miękkie nauszniki, które sprawiają, że nie zmęczymy się nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki. Dodatkowym ułatwieniem jest składany mikrofon oraz umieszczone na kablu przyrządy sterowania.

Jak sprawdza się mikrofon w słuchawkach Logitech G230?

Mikrofon jest jednym z istotniejszych elementów słuchawek. W Logitech G230 Stereo Gaming Headset jest skonstruowany w maksymalnie praktyczny sposób umożliwiający dostosowanie jego położenia, jak również całkowite schowanie w obrębie naszych słuchawek. Parametry mikrofonu pozwalają na przekazywanie wysokiej jakości dźwięku, który nie jest zakłócany przez otoczenie, a także nie miesza się z tym, wydobywanym ze słuchawek. Całość gwarantuje nam wysoki komfort zespołowej rozgrywki.

Podsumowując – słuchawki dla graczy Logitech G230 to jeden z najbardziej optymalnych wyborów dostępnych na rynku. W dobrej cenie dostajemy wysokiej jakości sprzęt, który z całą pewnością ułatwi nam rozgrywkę, a także posłuży do słuchania muzyki lub oglądania filmów.

Login