Gadżety dla graczy – nasze propozycje

0 komentarze(-y)

Temat wyboru dobrego sprzętu gamingowego jest jak rzeka długi i szeroki. Wystarczy spojrzeć w jeden i drugi sklep z myszkami dla graczy, poczytać co nieco o polecanych klawiaturach i słuchawkach – akcesoria gamingowe różnią się parametrami, ceną, designem. A jest ich tyle, że dnia może nie wystarczyć, by przejrzeć, porównać i wybrać to, co sprawdzi się najlepiej, gdy przyjdzie czas na kolejną, pełną emocji elektroniczną rozgrywkę. Na szczęście www.FatBat.pl przychodzi z pomocą – oto gadżety dla graczy, na które warto zwrócić uwagę.

Klawiatura i myszka dla gracza

Podstawowe wyposażenie gamingowej przestrzeni, które zdecydowanie zwiększa komfort podczas elektronicznych rozgrywek. Ergonomiczna myszka, dostosowana do długich godzin spędzonych na graniu, stanowi prawdziwe wybawienie dla nadgarstków. Podobnie w przypadku klawiatur – im większa wygoda i precyzja ruchów, tym bardziej pożądany sprzęt. Podświetlane klawisze stanowią nieocenioną zaletę podczas wieczornych i nocnych seansów przed komputerem. Oprócz tych, zwiększających komfort, funkcji dobre gadżety dla gracza mają też szereg parametrów usprawniających samą grę i umożliwiających sięganie po najwyższe wyniki.

Jednym z najlepszych wyborów, zarówno dla początkującego, jak i bardziej wprawionego zawodnika, będzie klawiatura dla graczy Logitech G810. Programowalne klawisze umożliwiają dowolną  konfigurację , dzięki którym wykonywanie złożonych działań staje się znacznie łatwiejsze. Klawisze z własnym podświetleniem pozwalają na przypisanie unikatowego koloru do każdego profilu oraz trybu profilu i stylu trybu w jednej grze. To da ci pewność, że używasz właściwego trybu i konfiguracji, bez potrzeby spoglądania w dół. Przełącznik trybu gry, nowoczesne materiały powierzchniowe zwiększające wytrzymałość i wygodę – oby wszystkie gadżety dla graczy miały tak bogaty arsenał udogodnień!

Myszka dla graczy MMO PRO Logitech G600 to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających e-sportowców. 20 przycisków do gier MMO i panel kciukowy z dwoma tarczami umożliwiają precyzyjną i bardzo intuicyjną grę. Co najlepsze, myszka została skonstruowana m.in. na bazie opinii samych użytkowników. Przeprowadzone testy pozwoliły na określenie najlepszego położenia 2 zestawów po 6 przycisków – w tym sprawdzonym układzie mocno skracają czas nauki oraz wykonywania działań. Co jeszcze można dorzucić do skarbczyka atutów myszki Logitech G600? Na pewno podwajający liczbę funkcji przycisk G-Shift, wbudowane profile pamięci (z możliwości zaprogramowania do 3 profili dla różnych graczy albo gier) czy mega wytrzymałą konstrukcję. Dobry sklep z myszkami dla graczy poznasz po pozycji takiej, jak ta.

Najlepsze słuchawki dla gracza

Nie tylko klawiatura i myszka dla gracza, ale także słuchawki powinny znaleźć się w arsenale zapalonego e-sportowca. W końcu przyjemność z grania dostarczają nie tylko doznania wizualne – to także słuch, który sprawia, że wirtualne zmagania stają się jeszcze bardziej emocjonujące i realne! A im lepsza jakość dźwięku, im większa moc i jego odwzorowanie, tym większa wartość dla gracza i… szansa na uzyskane przewagi, zwłaszcza w rozgrywkach online. Choć te gadżety dla graczy bywają często niedoceniane, nie można o nich zapominać podczas kompletowania swojego sprzętu gamingowego. Pomyśl o tym, jak ważna jest sprawna komunikacja ze swoją drużyną lub fakt, że możesz usłyszeć kroki przeciwnika, które bez słuchawek by ci umknęły, i zawczasu przygotować się do starcia. Zestaw słuchawkowy dla graczy Sound Blaster Tactic3D Rage Wireless na pewno daje taką możliwość. Dzięki opatentowanej technologii Scout Mode™ możesz zwiększyć swoją przewagę taktyczną. Silne basy i technologia SBX Pro Studio zapewniają przestrzenny dźwięk wysokiej jakości. Zestaw słuchawkowy jest też kompatybilny z konsolą Playstation®4. Tego typu gadżety dla gracza podwajają emocję, zabawę i… wyniki.

Login