ASTRO GAMING MIXAMP PRO - KORZYŚCI PŁYNĄCE Z UŻYWANIA KARTY DŹWIĘKOWEJ

0 komentarze(-y)

Jesteś niezadowolony z obecnych efektów dźwiękowych w komputerze, laptopie lub konsoli do gier (PlayStation)? Uważasz, że muzyka i głos w grach mógłby brzmieć lepiej, bardziej realistycznie? Obawiasz się jednak, że nie będzie potrafił prawidłowo zainstalować zewnętrzną kartę dźwiękową? To błąd! Duży błąd! Całkowicie błędne rozumowanie. Tego typu sprzęt charakteryzuje się właśnie błyskawiczną i bardzo prostą instalacją. Wystarczy tylko podpiąc kartę dźwiękową w wolny port USB, a resztę wykona za nas komputer lub konsola do gier. Po paru chwilach sprzęt będzie gotowy do pracy. Bardzo ciekawą zewnętrzną kartą dźwiękową pod USB jest model Astro Gaming MixAmp Pro, który kosztuje przyzwoite pieniądze. Dla kogo jest dedykowana? Zadowoleni z niej będą wszyscy, a szczególnie fani e-sportu, twórcy treści oraz gier, ale także streamerzy. 

Karta dźwiękowa USB - czyli must have dobrej muzyki 

Zintegrowane karty dźwiękowe, najczęściej, zapewniają po prostu standardowej jakości dźwięk. Ich zaleta jest prosta. Po prostu są i umożliwiają odtwarzanie dźwięku, rozmów muzyki, cokolwiek co jest związane z głosem. Dlatego użytkownicy, audiofile, którym zależy na bardzo dobrej jakości muzyce powinny zainteresować się zewnętrzną kartą dźwiękową USB. Czemu właśnie na USB? Po pierwsze jej montaż jest bardzo prosty, nieskomplikowany i każdy, nawet laik, poradzi sobie z instalacją oprogramowania. Po drugie zapewniają jakość dźwięku na takim samym poziomie, jak karty dźwiękowe umieszczane we wnętrzu komputera. A po trzecie, karta dźwiękowa najczęściej jest kompatybilna z każdym sprzętem elektronicznym, do którego zostanie podłączona. Takim przykładem jest model  Astro Gaming MixAmp Pro TR. Jest to zewnętrzna karta dźwiękowa kompatybilna z popularną konsolą do gier - PlayStation, ale także z komputerami opartymi na Windowsie i Macu. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ  Astro Gaming MixAmp Pro TR nie ogranicza się tylko i wyłącznie do jednej platformy. Jeśli chcesz, aby muzyka i efekty dźwiękowe z gier weszły na inny poziom (niezależnie, czy to PC, czy PlayStation) koniecznie spojrzyj w kierunku  Astro Gaming MixAmp Pro TR. Co poza tym? Użytkownik może  wybrać 1 z 4 różnych trybów EQ zoptymalizowanych dla różnych gatunków gier. 

Zewnętrzna karta dźwiękowa i korzyści z niej płynące

Do niedawna karta dźwiękowa kojarzyła się tylko z koniecznością rozebrania komputera, czy innego urządzenia elektronicznego i zamontowania jej w środku. Wymagana była wiedza informatyczna lub elektryczna, aby wiedzieć co i gdzie włożyć, jakie kable podłączyć i na czym się skupić podczas instalowania sterowników i konfigurowania zestawu dźwiękowego. W przypadku zewnętrznych kart dźwiękowych na USB nie ma takiego problemu. Podpinamy tylko sprzęt do wolnego portu USB, a system operacyjny (w komputerze lub w konsoli PlayStation) automatycznie uruchomi procedurę instalowania odpowiednich sterowników i programów, które później umożliwiają sterowanie efektami dźwiękowymi. Zewnętrzne karty dźwiękowe są jednocześnie kompatybilne z komputerami oraz konsolami. Oferują również bardzo dobrej jakości dźwięk; słyszalne są basy, charakterystyczne dźwięki dla poszczególnych instrumentów. Poza tym są doskonałą propozycją dla osób, które zawodowo lub hobbystycznie grają w gry. 

Dlaczego Astro Gaming MixAmp Pro dla PC lub PlayStation?

Zewnętrzna karta dźwiękowa w postaci modelu Astro Gaming MixAmp Pro to bardzo dobry wybór. Charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do funkcjonalności i jakości wykonania. Za nieco ponad 300 zł użytkownik otrzyma kartę dźwiękową, która można w dowolnej chwili przełączać pomiędzy komputerem, a konsolą do gier (PS). Ten egzemplarz współpracuje z systemem dźwięku aż 7.1. Obsługiwane standardy dźwięku to Dolby Headphone oraz Dolby Surround. Dostępne są także wejścia oraz wyjścia sygnałów: 2x wyjście S/PDIF Toslink, złącza liniowe: 1x 3,5mm minijack, microUSB - 1 szt, AUX - 1 szt. oraz Stream out - 1 szt.

Login