GDP - GOOD DEAL POLSKA / FATBAT.PL to firma której siedziba znajduje się w Skierniewicach, zajmująca się sprzedażą produktów z branży IT.

Dzięki grupie reprezentantów pracujących dla nas w różnych zakątkach europy jesteśmy Państwu w stanie zaoferować najwyżej jakości produkty po bardzo konkurencyjnych cenach. Wasza satysfakcja z udanych zakupów jest dla nas ukoronowaniem ciężkiej pracy. Nasza działalność opiera się na zaufaniu i szacunku dla swojego klienta i takie relacje utrzymujemy tak z pojedynczym odbiorcą jak i z dużymi kontrahentami. Liczymy na to, że dołączycie Państwo do dużego grona naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TEAM GDP

FATBAT.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Allegro.pl - pełen regulamin sklepu znajduję się pod adresem: http://fatbat.pl/regulamin,p2.html Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.


Stan produktów:

W opisach na aukcji zawsze podajemy grupę, w jakiej znajduje się produkt:
NOWY - Produkt nigdy nie używany, w oryginalnym nienaruszony opakowaniu. Z pełną gwarancją producencką.

OEM - Produkt w perfekcyjnym stanie, nie używany. Dostarczany w zastępczym opakowaniu.

REFURBISHED - Produkt zwrócony przez klienta z przyczyn innych niż wady techniczne. Jedną z głównych przyczyn jest zmiana zdania, trudności w obsłudze etc. Produkt przechodzi pełen test jakościowy tak fizyczny jak i softwarowy i jeżeli jest w 100% sprawny trafia ponownie do sprzedaży w promocyjnej cenie jako REFURBISH. Produkt może zostać dostarczony w opakowaniu zastępczym.

MANUFACTURE REFURBISHED - Są to produkty, które zostały zwrócone do fabryki przez sklepy z kilku powodów: uszkodzone opakowanie, zgubiony komponent, brakująca część etc.
Większość z produktów jest całkowicie nowa, nigdy nie była używana jednakże musi przejść ponowną kontrole jakości tak fizycznej jak i technicznej łącznie z testem oprogramowania. Producent ponownie pakuje produkt w opakowania zastępcze i ponownie dopuszcza produkt do sprzedaży w promocyjnej cenie z oznaczeniem: MANUFACTURE REFURBISH bądź REFURBISH. Produkty, które przeszły kontrole i ponownie trafiają na rynek często oznaczane są literką R bądź napisem REFURB. Są to produkty w 100% sprawne, poddane pełnej kontroli jakości u producenta i posiadające gwarancje ( od 3 miesięcy do 1 roku ) Dodatkowo Fatbat.pl przeprowadza własną kontrolę jakości aby być pewnym, że produkt który otrzymasz będzie w 100% spełniał Twoje wymagania. Udzielamy także gwarancji i możliwości zwrotu produktu do 10 dni roboczych od zakupu.

 


Informacje podatkowe:

NIP: 836-16-88-766

REGON: 100621710

 

Kontakt:

godziny pracy: 9:00 - 17:00

tel: 607917000    

email: sklep@fatbat.pl 

Konto Bankowe:

mbank

06114020040000390258860416